• slid
Roleta rzymska LARISSA
NOWOŚĆ

Roleta rzymska LARISSA

Nr Katalogowy: 325503
Rozmiar: 100 X 170 cm
Kolor: jasnoszary / różowy
Produkt niedostępny
360,00 PLN
Darmowa dostawa powyżej 250 PLN
Zakupy na raty już od 300 PLN
Wysyłka w ciągu 24 godzin

Cenisz eleganckie, a zarazem praktyczne dekoracje okienne? Rolety rzymskie to doskonały pomysł na stylową i nowoczesną dekorację okna będącą alternatywą dla tradycyjnych zasłon i firan. Dzięki systemowi umożliwiającemu podciąganie i opuszczanie tkaniny zwijanej w efektowne fałdy, rolety są niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze. Sprawdzają się w każdym wnętrzu – od kuchni po gabinet. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór szlachetnych tkanin dzięki którym możesz regulować ilość światła w pomieszczeniu - od materiałów gładkich, zaciemniających typu „blackout” przez radosne wzory kwiatowe, orzeźwiające wzory botaniczne i nowoczesne wzory geometryczne. Rolety rzymskie to stylowy sposób na dawkowanie ilości światła słonecznego w dzień oraz zachowanie prywatności we wnętrzu wieczorem. Dolna część rolety jest zakończona na prosto.

 

OBSŁUGA: Podnoszenie oraz opuszczanie rolety następuje poprzez samoblokujący mechanizm koralikowy - dyskretnie ukryty w kasecie pod tkaniną. System sterujący roletą pozwalana płynnie i precyzyjnie regulować dobrany do naszych potrzeb i pory dnia dopływ światła, zaś tkanina układa się w eleganckie fałdy dzięki specjalnym elementom usztywniającym wszytym co ok. 25-30 cm.

 

MONTAŻ: Rolety są przystosowane do montażu do sufitu oraz na ścianę. W zestawie znajdują się niezbędne do montażu akcesoria. Aby najlepiej dopasować roletę do okna powinna ona sięgać po ok. 5 cm poza światło okna z każdej strony.

 

KONSERWACJA: Utrzymanie rolet w czystości i ich konserwacja nie nastręcza żadnych trudności. Tkanina przyczepiona jest do systemu mocującego za pomocą rzepa, dzięki któremu zdejmiesz ją i powiesisz jednym ruchem ręki. Przed praniem należy wyjąć elementy usztywniające.Wyjęcie elementów jest bezproblemowe - tunele są zaprojektowane w sposób umożliwiający wyjmowanie prętów usztywniających. Materiał możesz uprać ręcznie w 30 C.

Rolety powstają w naszej pracowni po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Szyte są z pasją, co zapewnia naszym klientom wysoką jakość oraz dopracowanie każdego szczegółu. Nie czekaj - zamów już dziś!  Potrzebujesz inny rozmiar? Napisz do nas - wykonamy dla Ciebie indywidualną kalkulację. 
 

Roleta to za mało? Aby stworzyć idealny komplet dobierz pasujące do niej zasłony i ciesz się stylową i harmonijną i dekoracją okna!

 

Dane techniczne:

 

szerokość: 100 cm

długość: 170 cm

cechy tkaniny: z nadrukiem, o płóciennym splocie

skład: 100% poliester

zaciemnienie: średnie
gramatura: 180 g/m2


 
Produkt szyty w Polsce.