

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 95271 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 80 cm |
| Długość towaru | 80 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 1 550 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TKANINA: 45% BAWEŁNA, 55% POLIESTER; WYPEŁNIENIE: 100% PUSZYSTE WŁÓKNO POLIESTROWE |
| Waga netto | 1700 g |
Wyjątkowo lekka i miękka poduszka z kolekcji GOLD wypełniona jest kulkami silikonizowanymi, które nie zbijają się, dopasowują do kształtu głowy i karku, oferując doskonałe podparcie rozłożone na większą powierzchnię. Ponadto są bardzo sprężyste, a wypełnione nimi poduszki dłużej pozostają trwałe. Poszewki poduszek pikuje się włókniną poliestrową i flizeliną, po to, by nadać im trwałość i stabilność oraz ładny wygląd. Innowacją jest zastosowanie zamka pozwalającego na regulację ilości wypełnienia oraz pranie poszewki bez wypełnienia. Poduszka ma właściwości antyalergiczne potwierdzone badaniem przez Instytut Medycyny Pracy w Łodzi. Ponadto możliwość prania w temp. 600C, (sporadycznie w 950C), pozwala na utrzymanie czystości. Poduszka posiada certyfikat jakości Oeko-Tex Standard kl.I (klasa najbardziej restrykcyjna oznaczająca wyroby przeznaczone dla dzieci).
Dane techniczne:
długość: 70 cm
szerokość: 80 cm
tkanina: 45% bawełna, 55% poliester,
wypełnienie: kulki silikonizowane HCS
Wyprodukowana w Polsce.
| Pranie w temperaturze do 95 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Można użyć roztworu węglanu fluoru i ciężkiej benzyny z zachowaniem ostrożności | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie prasować |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

