

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 369555 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 80 cm |
| Długość towaru | 80 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 2 150 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TKANINA: 45% BAWEŁNA, 55% POLIESTER; WYPEŁNIENIE: 100% PUSZYSTE WŁÓKNO POLIESTROWE |
| Waga netto | 1700 g |
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 80 cm
tkanina: 45% bawełna, 55% poliester,
wypełnienie: kulki silikonizowane (HCS)
Produkt wyprodukowany w Polsce
| Pranie w temperaturze do 95 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Można użyć roztworu węglanu fluoru i ciężkiej benzyny z zachowaniem ostrożności | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie prasować |

