

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 485533 |
|---|---|
| Rozmiar | 15 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 15 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, futrzane |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 240 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Stylowy wałek dekoracyjny z wypełnieniem z kolekcji Nina to połączenie komfortu i nowoczesnego designu. Wykonany z mięciutkiej futrzanej tkaniny, w rozmiarze 15 × 45 cm, świetnie sprawdzi się jako ozdoba kanapy, łóżka lub fotela. Wypełnienie gwarantuje trwałość i pełnię kształtu, czyniąc go zarówno estetycznym, jak i wygodnym dodatkiem. Szeroka gama kolorów i rozmiarów pozwala tworzyć spójne aranżacje wnętrz, dopasowane do indywidualnego stylu Twojego salonu czy sypialni.
Cechy produktu:
Kolekcja: Nina
Materiał: miękka futrzana tkanina
Rozmiar: 15 × 45 cm
Dostępne różne kolory i rozmiary
Styl: nowoczesny, przytulny, modny
Miękki, ciepły i efektowny w dotyku
Idealny do salonu, sypialni lub pokoju dziennego
Dane techniczne:
wysokość: 15 cm
szerokość: 45 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 g/m2

