

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 485534 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 240 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, futrzane |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Nowoczesna poszewka dekoracyjna z kolekcji Nina łączy komfort i stylowy design. Wykonana z miękkiej, jednokolorowej futrzanej tkaniny, tył wykończono gładkim welwetem dla przyjemnego dotyku i estetycznego wyglądu. Zamek błyskawiczny pozwala na łatwe zdejmowanie poszewki i szybkie odświeżenie aranżacji. W rozmiarze 30 × 50 cm, idealnie komponuje się solo lub w zestawieniu z innymi kolorami i rozmiarami z tej kolekcji, pozwalając stworzyć nowoczesny, spójny wystrój wnętrza.
Cechy produktu:
Kolekcja: Nina
Materiał: futrzana tkanina (przód) + welwet (tył)
Jednokolorowa – nowoczesny, minimalistyczny design
Zamek błyskawiczny – wygodna wymiana poszewki
Wymiary: 30 × 50 cm
Dostępne różne kolory i rozmiary
Styl: nowoczesny, przytulny, modny
Miękka, efektowna i komfortowa w dotyku
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 g/m2

