

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 401856 |
|---|---|
| Rozmiar | 14 x 14 x 23 cm |
| Szerokość towaru | 14 cm |
| Długość towaru | 14 cm |
| Wysokość towaru | 23 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1916.7 g |
Dane techniczne:
długość: 14 cm
szerokość: 14 cm
wysokość: 23 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

