

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 401857 |
|---|---|
| Rozmiar | 14 x 14 x 28 cm |
| Szerokość towaru | 14 cm |
| Długość towaru | 14 cm |
| Wysokość towaru | 28 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 2250 g |
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 14 cm
szerokość: 14 cm
wysokość: 28 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

