

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 430835 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 1 szt. |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, z mikrowłókna |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Wzór | świąteczne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 600 g |
Pozwól, by świąteczny nastrój wypełnił Twoją sypialnię! Komplet pościeli świątecznej WILLOW z jasnej kolorystyce z nadrukiem ptaszków, szyszek, jarzębiny pozwoli odpocząć w prawdziwie świątecznym klimacie. Pościel wykonana została z aksamitnej w dotyku i miłej dla ciała tkaniny. Lekka i ciepła pościel przyjemnie otula skórę, a specjalna technika tkania sprawia, że włókna są bardziej wytrzymałe, posiadają również właściwości antyalergiczne. Tkanina ogranicza rozwój roztoczy, jest szybkoschnąca, gładka oraz przyjemna dla skóry. Nadruk wykonano nowoczesną techniką nadruku, dzięki czemu wzory są wyraziste i trwałe, nie tracą intensywności nawet po wielu praniach.
Kolekcja pościeli świątecznych WILLOW, daje możliwość wyboru spośród aż trzech rozmiarów pościeli: 220x200 cm - dedykowanych na duże łóżka małżeńskie, 160x200 cm - polecanych na mniejsze łóżka, a także kompletów z jedna poszewką na poduszkę w rozmiarze 140x200 cm, zaprojektowanych na łóżka pojedyncze.
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 140 x 200 cm - 1 szt.
poszewkę na poduszkę: 70 x 80 cm - 1 szt.
skład: 100% poliester
gramatura: 75 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

