

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 483855 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 280 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe |
| Wzór | 3d, jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Poszewka dekoracyjna uszyta z przyjemnej w dotyku tkaniny szenilowej to elegancki dodatek do każdego wnętrza. Materiał zdobi ozdobny splot, który nadaje poduszce wyjątkowego charakteru i subtelnej struktury. Całość wykończona jest dekoracyjną wypustką na brzegach, podkreślającą jej stylowy wygląd. Ukryty zamek błyskawiczny zapewnia wygodę użytkowania i estetyczne wykończenie.
Cechy produktu:
wykonana z miękkiej tkaniny szenilowej
dekoracyjny, ozdobny splot materiału
wypustka na brzegach
ukryty zamek błyskawiczny
elegancki i przytulny charakter
przyjemna w dotyku
łatwa w utrzymaniu czystości
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
wysokość: 50 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 280 g/m2

