

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 476682 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 100 g |
Dodaj swojemu wnętrzu świeżości i delikatnego uroku dzięki naszej poszewce zdobionej kwiatowym nadrukiem. Wykonana z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny, zapewnia komfort podczas wypoczynku i pięknie prezentuje się na sofie lub łóżku. Praktyczny ukryty zamek błyskawiczny sprawia, że zmiana poszewki jest szybka i estetyczna.
Cechy poszewki:
Dekoracyjny nadruk kwiatów
Miękka i przyjemna w dotyku tkanina
Komfortowa w użytkowaniu
Estetyczne wykończenie
Zapięcie: ukryty zamek błyskawiczny
Idealna do salonu lub sypialni – wprowadza do wnętrza lekkość i przytulny klimat.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100 % poliester
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

