

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 476623 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | z mikrofibry |
| Wzór | w kwiaty, modne |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Przywitaj wiosnę w swoim wnętrzu dzięki naszej lekkiej zasłonie zdobionej subtelnym nadrukiem kwiatów. Delikatny materiał pozwala światłu naturalnemu wpadać do pomieszczenia, tworząc przytulną i pełną harmonii atmosferę. Zasłonę łatwo zamocujesz dzięki praktycznym przelotkom, które zapewniają estetyczne marszczenie i wygodę przesuwania.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy zasłony:
Lekka i przewiewna
Delikatny, kwiatowy nadruk
Elegancka i dekoracyjna
Łatwa w utrzymaniu czystości
Sposób zawieszenia: przelotki
Idealna do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego – wprowadzi świeżość i lekkość do każdego wnętrza.
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

