

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 483712 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, muslin |
| Wzór | jednokolorowe, z koronką, z falbaną |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PODSTAWA: 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 40% BAWEŁNA, 60% POLIESTER |
Muślinowa poszewka dekoracyjna łączy w sobie delikatność materiału z eleganckim wykończeniem. Obszyta subtelną siateczką oraz falbanką na brzegach, stanowi stylowy akcent w każdej sypialni lub salonie. Ukryty zamek błyskawiczny pozwala łatwo zdjąć poszewkę do prania, zachowując estetyczny wygląd. Lekka i przyjemna w dotyku, sprawi, że wnętrze zyska przytulny i elegancki charakter.
Cechy produktu:
wykonana z miękkiego muślinu
dekoracyjna siateczka i falbanka na brzegach
ukryty zamek błyskawiczny
przyjemna i lekka w dotyku
idealna do sypialni, salonu lub pokoju dziecięcego
styl romantyczny, boho, naturalny
łatwa w utrzymaniu czystości
Dane techniczne:

