

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 487131 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 160 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Poszewka dekoracyjna wykonana z miękkiego, eleganckiego szenilu to stylowy dodatek, który subtelnie podkreśla charakter wnętrza. Tkanina o gęstym, przyjemnym splocie wprowadza do aranżacji ciepło i luksusowy akcent. Brzegi poszewki zostały starannie wykończone ozdobną lamówką, która nadaje całości wyrafinowanego wyglądu oraz podkreśla formę poduszki. To idealny element dekoracyjny do salonu, sypialni czy pokoju gościnnego.
Cechy produktu:
miękka i elegancka tkanina szenilowa
ozdobna lamówka podkreślająca linię poszewki
trwała i przyjemna w dotyku faktura
wysokiej jakości wykonanie
idealna do wnętrz klasycznych, glamour i nowoczesnych
dodaje przytulnego, luksusowego charakteru aranżacji
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100% poliester - szenil
gramatura: 160 g/m2
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

