

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Ten produkt możesz zarezerwować i odebrać w salonie stacjonarnym.
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 401133 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | jednokolorowe, z falbaną, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Poszewka CHARLOTTE na którą w dolnej części naszyto rząd trzech falban w hiszpańskim stylu, zachwyca romantycznym stylem oraz miękkością i szlachetnością welwetu. Finezyjne falbany wykończone są starannym i estetycznym szwem typu owerlock, dzięki czemu każda falbana pięknie się układa i prezentuje z niezwykłą lekkością. Zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków zapewnia szybką i bezproblemową zmianę dekoracji. Poszewka dekoracyjna znakomicie odnajduje się zarówno w neoromantycznych wnętrzach, jak i w stylu klasycznym, czy glamour. Poszewka CHARLOTTE to dekoracja zaprojektowana przez nasz zespół stylistów i powstająca w naszej pracowni w Polsce.
Dane techniczne:
szerokość:45 cm
długość: 45 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 260 g/m2
konserwacja: pranie w temp. 30oC
Produkt szyty w Polsce
Potrzebujesz inny rozmiar? Skontaktuj się z naszym dekoratorem: ewak@eurofirany.com.pl, tel. 502 847 876.
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty