

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 402256 |
|---|---|
| Rozmiar | 120 x 200 x 20 cm |
| Szerokość towaru | 120 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 20% POLIESTER, 80% BAWEŁNA |
| Waga netto | 680 g |
Przyjemne i miłe w dotyku prześcieradło z kolekcji DESIGN 91 wykonane z najwyższej jakości materiałów, to gwarancja komfortowego nocnego wypoczynku. Prześcieradło FROTTE z gumką gwarantuje idealne przyleganie do powierzchni materaca dzięki dodatkowej 20 -centymetrowej zakładce na boki materaca, która pozwala go dokładnie objąć, zaś gumka sprawia że prześcieradło nie przesuwa się podczas snu. Wysokiej jakości bawełniana dzianina wykorzystana do produkcji prześcieradeł frotte daje gwarancję trwałości koloru i niezmienności rozmiaru. Dzianina frotte odznacza się większą grubością niż jersey, jednakże dobrze przepuszcza powietrze, a zimą zapewnia dodatkową izolację ciepła oraz nie wymaga prasowania. Szeroka paleta kolorów duży wybór rozmiarów daje możliwość dopasowania do kolorystyki pościeli oraz rozmiaru materaca.
Dane techniczne:
szerokość: 120 cm
długość: 200 cm
zakładka: 20 cm
materiał: 80% bawełna, 20% poliester
gramatura: 170 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

