

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 393157 |
|---|---|
| Rozmiar | 160 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 160 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 140 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 900 g |
Dane techniczne:
szerokość: 160 cm
długość: 200 cm
zakładka: 25 cm
materiał: 100% bawełna - jersey
gramatura: 125 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

