

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 393194 |
|---|---|
| Rozmiar | 160 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 160 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 830 g |
Do swojej pościeli dobierz prześcieradło z gumką z gładkiej i miękkiej dzianiny bawełnianej typu jersey.
Prześcieradło jersey z gumką zostało uszyte z dzianiny bawełnianej – naturalnej tkaniny o gramaturze 125 g/m2. Dzianina bawełniana sprawia, że jest ono niezwykle przyjemne w dotyku, wytrzymałe i przewiewne.
Prześcieradło jest praktyczne i wygodne w użyciu. Dzięki szerokim zakładkom na boki materaca nie zsuwa się z łóżka i zawsze pozostaje na swoim miejscu, dlatego z łatwością je założysz i zdejmiesz z materaca. Prześcieradło w rozmiarze 160x200 cm (szerokość x długość) pasuje na materac o tych samych wymiarach i wysokości 30 cm.
Prześcieradło łatwo się prasuje, a po praniu nie traci koloru i jest trwałe.
Nasza kolekcja prześcieradeł daje Ci możliwość wyboru spośród palety barw i szerokiej gamy rozmiarów!
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

