

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 455022 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, bawełniane, lureksowe |
| Wzór | z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 50% BAWEŁNA, 50% POLIESTER |
| Waga netto | 75 g |
Miękki i puszysty ręcznik z kolekcji LAYLA jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą, a przy tym prezentuje się niezwykle stylowo. Bordiurę zdobi geometryczny błyszczący wzór, co podkreśla jego nowoczesny charakter. Dzięki wysokiej gramaturze - 500 g/m2, ręcznik jest wyjątkowo chłonny, dzięki czemu szybko osusza ciało po kąpieli. Bordiura delikatnie podkreślona błyszczącą nicią sprawia, że prezentuje się on w łazience bardzo elegancko. Kolekcja ręczników LAYLA składa się z dużej gamy kolorów dostępnych w trzech rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni dla Ciebie zestaw.
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% bawełna, Cześć ozdobna: 50% poliester, 50% poliester
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

