

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 480633 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 550 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 97% BAWEŁNA, 3% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Ręcznik bawełniany ARIA to połączenie elegancji i najwyższej jakości wykonania. Wykonany z miękkiej, chłonnej bawełny o gramaturze 550 g/m², zapewnia doskonały komfort użytkowania. Ozdobny element w postaci welwetowej bordiury oraz subtelnego paseczka z błyszczącej nici dodaje mu luksusowego charakteru. Ręcznik wyposażony jest w praktyczną pętelkę do zawieszenia, dzięki czemu łączy funkcjonalność z eleganckim wyglądem. Idealny do stylowych łazienek, hoteli lub jako prezent dla wymagających.
Cechy produktu
Materiał premium: 100% wysokogatunkowa bawełna
Gramatura 550 g/m²: wyjątkowa miękkość, chłonność i trwałość
Eleganckie zdobienie: welwetowa bordiura i błyszczący pasek dodają szyku
Funkcjonalny detal: pętelka umożliwia wygodne zawieszenie
Styl i jakość: idealny do eleganckich wnętrz i zestawów prezentowych
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

