

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 484377 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA, 50% POLIESTER; CZĘŚĆ OZDOBNA: 50% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 490 g |
Dodaj swojej łazience nutę minimalistycznej elegancji dzięki miękkiemu ręcznikowi zdobionemu subtelnym wzorem cienkich, poziomych pasków na bordiurze. Delikatna struktura i staranne wykończenie nadają mu wyrafinowanego charakteru, a wysokiej jakości bawełna zapewnia doskonałą chłonność i komfort podczas codziennego użytkowania. To połączenie klasycznego stylu i funkcjonalności, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, jasnych wnętrzach.
Cechy produktu
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

