

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 427605 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 95% BAWEŁNA, 5% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 490 g |
Klasyczny i elegancki ręcznik GALA Ręcznik to praktyczny dodatek, który sprawdzi się w nowoczesnej łazience. Niezwykle puszysty i chłonny ręcznik z bawełny frotte o gramaturze 500 g/m2 szybko osusza ciało i jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą. Tkana, żakardowa bordiura w formie paseczków podkreślonych błyszczącą nicią, estetycznie podkreśla ręcznik. Ręcznik przyda się w łazience, podczas wyjazdu, na basenie, siłowni i zajęciach fitness. Kolekcja składa się z gamy kolorów, dostępnych aż w trzech rozmiarach, dlatego z łatwością wybierzesz komplet w ulubionych barwach, najlepiej pasujący do Twoich potrzeb. Znakomita jakość bawełny oraz wysoki standard wykończenia sprawiają, że nasze ręczniki sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu i są odporne na wielokrotne pranie.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% bawełna, część ozdobna: 95% bawełna 5% poliester
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

