

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 482502 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 600 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w ornamenty, haftowane |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 588 g |
Ręcznik KLAS zachwyca walorami praktycznymi; wyjątkową miękkością i chłonnością, którą zawdzięcza wysokiej gramaturze, oraz częścią dekoracyjną - ornamentowym haftem na bordiurze. Wybierając ręczniki w jasnych odcieniach uporządkujesz wizualnie przestrzeń i wprowadzisz do łazienki harmonię. Kolekcję ręczników KLAS charakteryzują modne, stonowane barwy, które wprowadzają do wnętrza równowagę i dobrze komponują się z aranżacją łazienki. Wybieraj spośród ulubionych kolorów i twórz zestawy dopasowane do potrzeb całej rodziny!
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% bawełna,
gramatura: 600 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

