

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 481617 |
|---|---|
| Rozmiar | 90 x 150 cm |
| Szerokość towaru | 90 cm |
| Długość towaru | 150 cm |
| Gramatura materiału | 400 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | we wzory geometryczne, 3d, jednokolorowe |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 6% |
| Waga netto | 75 g |
Ręcznik bawełniany o gramaturze 400 g/m² wykonany z wysokiej jakości przędzy to połączenie funkcjonalności i elegancji. Jego charakterystyczna gofrowa struktura nadaje mu wyjątkowego wyglądu, a przy tym sprawia, że ręcznik jest lekki, chłonny i szybkoschnący. Naturalna bawełna jest miękka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu ręcznik świetnie sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i jako element stylowej aranżacji łazienki.
Cechy produktu:
materiał: 100% bawełna
gramatura: 400 g/m² – optymalna grubość
struktura: charakterystyczna gofrowa faktura
lekki, chłonny i szybkoschnący
miękki i przyjazny dla skóry
nowoczesny, elegancki wygląd
praktyczny do użytku domowego i jako dodatek prezentowy
Dane techniczne:
szerokość: 90 cm
długość: 150 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 400 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

