

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 75016 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 380 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | z mikrofibry, gładkie, szybkoschnące |
| Wzór | jednokolorowe |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 372 g |
Szukasz ręcznika, który potrafi wchłonąć trzy razy więcej wody niż ręcznik bawełniany o tej samej gramaturze? Szybkoschnący ręcznik AMY zaskoczy Cię niezwykłymi właściwościami! Wykonany z chłonnej mikrofibry posiada niezwykłe cechy: idealnie absorbuje wilgoć, schnie dużo szybciej niż ręcznik z bawełny, jest miękki, sprężysty, wytrzymały i lekki. Mikrofibra ma właściwości antybakteryjne i nie powoduje podrażnień ani uczuleń. Mimo iż jest cieńszy niż tradycyjne ręczniki bawełniane, schnie dużo szybciej i jest bardziej chłonny, a ponadto zajmuje mało miejsca w bagażu. Ze względu na te właściwości, doskonale nadaje się na basen, siłownię, zajęcia fitness i każdy inny trening. Doskonale sprawdza się także na campingu czy plaży oraz w dłuższych i krótszych podróżach.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 380 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Zaleca się prać w temperaturze max. 40°C. Nie prasować. Materiał nie powinien być czyszczony chemicznie, ani nie wolno używać żadnych chemicznych odplamiaczy.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

