Alisma - ciepło brązów

Wybierz widok
Sortowanie:
Strona 1 z 1
ALISMA - ciepło brązów

 
Brąz daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jednocześnie jest kolorem najliczniej występującym w naturze. Być może właśnie stąd wypływa jego naturalność i ciepło. Jeśli więc chcemu poczuć się przytulnie i swobodnie, otulmy się ciepłym brązów.

Kolekcja ALISMA stwarza we wnętrzu naturalny, zapraszający nastój. Ciepło brązu okraszonego blaskiem starego złota tworzy niezwykły klimat aranżacji. Złoto dodaje brązom wyrafinowanego stylu i elegancji. Naturalne brązy zyskują niebanalny charakter, a dodatki z kolekcji ALISMA oryginalny styl. Duże, botaniczne wzory o zdecydowanych liniach, podkreślają siłę natury otulającej wnętrza przyjemnym ciepłem. 

Wysokiej jakości welwetowe zasłony zdobione dużym wzorem liści, mieniącym się odcieniami starego złota to dodatek, który stworzy w każdym salonie wyjątkowo przyjemny nastrój. Ciepło barw podkreślają miękkie pościele z makosatyny bawełnianej i Tencelu oraz przyjemne w dotyku welwetowe poszewki dekoracyjne i narzuty. Przytulny nastrój spotęguje światło stylowych lamp i dodatki w łazience, gdzie zawisną miękkie ręczniki wysokiej jakości. Poszukujący komfortu i delikatności z pewnością zwrócą uwagę na zdobione oryginalnym nadrukiem koce wykorzystuące różne odcienie brązu i złota. 

„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com