tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Mapy


Niezwykły obraz – mapa świata

 

Jeżeli fascynują Cię podróże i jednocześnie uwielbiasz wszelkiego rodzaju mapy, ta kategoria obrazów jest dla Ciebie. Kartograficzne motywy świetnie wyglądają nad biurkiem w gabinecie lub nad kanapą w salonie i poszerzają horyzonty. Mapa świata to doskonały rekwizyt podkreślający charakter wnętrza, w którym globtroterzy będą czuć się najlepiej. Mapa świata obrazem nie jest, ale jako ozdoba zadowoli każdego uziemionego podróżnika.

 

Mapa świata - obraz w każdym stylu

 

Prezentowane przez nas obrazy - mapy wykonane są w bardzo różnorodnych stylach. Miłośnik map znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, jak urządził swoje pomieszczenie. Wśród naszej kolekcji obrazów - map świata znajdują się zarówno mapy retro, jak i nowoczesne mapy typograficzne. Dostępne są także oryginalne mapy w stylu abstrakcyjnym. Nie brakuje również obrazów dodatkowo dekorowanych brokatem. Kto poszukuje pięknej mapy świata na płótnie, ten nie będzie zawiedziony, bo na pewno znajdzie coś zgodnego z osobistym gustem.

 

Mapa świata, obraz na ścianę oprawiany w ramę

 

Obraz mapy świata to bardzo elegancka dekoracja. Wśród naszych obrazów dostępna jest mapa świata na płótnie, a także obraz - mapa oryginalnie naniesiony na drewniany podkład. Nasze mapy świata na płótnie są idealną dekoracją do pokoju młodego podróżnika. Jeżeli zastanawiasz się nad dekoracją lub prezentem dla przyszłego globtrotera, idealnym rozwiązaniem będzie mapa świata – obrazem na ścianę sprawisz przyjemność oczom swoim i swoich bliskich.

 

Palcem po mapie

 

Czujesz zew przygody? Ekscytujesz się na widok każdej mapy, bo masz ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Mapa na ścianę będzie idealnym zastępczym rozwiązaniem. Gdy obowiązki nie pozwalają wyjechać na dłużej w egzotyczne rejony, możesz przynajmniej pobłądzić palcem po mapie i zaplanować przyszłe wyprawy. Mapa świata to piękny i gustowny dodatek, przedmiot pożądania każdego podróżnika i najlepszy prezent dla niespokojnego ducha. Kartograficzny plakat jest wyjątkową dekoracją, która naprawdę działa na wyobraźnię. Niektóre pomieszczenia, choć już zaaranżowane i w pełni urządzone, wymagają ostatniego szlifu. Czasami puste ściany aż proszą się, by coś na nich powiesić. Pomiędzy stonowanymi firanami i ocieplającymi lampami często brakuje pewnego akcentu, który będzie przykuwał wzrok i unifikował wszystkie elementy wystroju. Mapy świata na płótnie z naszej oferty spełnią to zadanie - ożywią wnętrze i dodadzą mu charakteru.

 

Najlepsze obrazy w sklepie Eurofirany

 

Zakup obrazu to poważna decyzja. Sztuka wyraża osobowość i emocje, a raz powieszony obraz będzie stale widoczny dla korzystających z pomieszczenia. Dlatego warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, gdzie możliwe jest swobodne i dokładne zapoznanie się z ofertą. Propozycje najciekawszych płócien i plakatów są klarownie zestawione ze sobą i pozwalają na dokonanie właściwego wyboru, bez względu na to, czy kierujesz się impulsem, czy analizujesz każdy szczegół.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy