Mapy

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Sortowanie:

Niezwykły obraz – mapa świata

 

Jeżeli fascynują Cię podróże i jednocześnie uwielbiasz wszelkiego rodzaju mapy, ta kategoria obrazów jest dla Ciebie. Kartograficzne motywy świetnie wyglądają nad biurkiem w gabinecie lub nad kanapą w salonie i poszerzają horyzonty. Mapa świata to doskonały rekwizyt podkreślający charakter wnętrza, w którym globtroterzy będą czuć się najlepiej. Mapa świata obrazem nie jest, ale jako ozdoba zadowoli każdego uziemionego podróżnika.

 

Mapa świata - obraz w każdym stylu

 

Prezentowane przez nas obrazy - mapy wykonane są w bardzo różnorodnych stylach. Miłośnik map znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, jak urządził swoje pomieszczenie. Wśród naszej kolekcji obrazów - map świata znajdują się zarówno mapy retro, jak i nowoczesne mapy typograficzne. Dostępne są także oryginalne mapy w stylu abstrakcyjnym. Nie brakuje również obrazów dodatkowo dekorowanych brokatem. Kto poszukuje pięknej mapy świata na płótnie, ten nie będzie zawiedziony, bo na pewno znajdzie coś zgodnego z osobistym gustem.

 

Mapa świata, obraz na ścianę oprawiany w ramę

 

Obraz mapy świata to bardzo elegancka dekoracja. Wśród naszych obrazów dostępna jest mapa świata na płótnie, a także obraz - mapa oryginalnie naniesiony na drewniany podkład. Nasze mapy świata na płótnie są idealną dekoracją do pokoju młodego podróżnika. Jeżeli zastanawiasz się nad dekoracją lub prezentem dla przyszłego globtrotera, idealnym rozwiązaniem będzie mapa świata – obrazem na ścianę sprawisz przyjemność oczom swoim i swoich bliskich.

 

Palcem po mapie

 

Czujesz zew przygody? Ekscytujesz się na widok każdej mapy, bo masz ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Mapa na ścianę będzie idealnym zastępczym rozwiązaniem. Gdy obowiązki nie pozwalają wyjechać na dłużej w egzotyczne rejony, możesz przynajmniej pobłądzić palcem po mapie i zaplanować przyszłe wyprawy. Mapa świata to piękny i gustowny dodatek, przedmiot pożądania każdego podróżnika i najlepszy prezent dla niespokojnego ducha. Kartograficzny plakat jest wyjątkową dekoracją, która naprawdę działa na wyobraźnię. Niektóre pomieszczenia, choć już zaaranżowane i w pełni urządzone, wymagają ostatniego szlifu. Czasami puste ściany aż proszą się, by coś na nich powiesić. Pomiędzy stonowanymi firanami i ocieplającymi lampami często brakuje pewnego akcentu, który będzie przykuwał wzrok i unifikował wszystkie elementy wystroju. Mapy świata na płótnie z naszej oferty spełnią to zadanie - ożywią wnętrze i dodadzą mu charakteru.

 

Najlepsze obrazy w sklepie Eurofirany

 

Zakup obrazu to poważna decyzja. Sztuka wyraża osobowość i emocje, a raz powieszony obraz będzie stale widoczny dla korzystających z pomieszczenia. Dlatego warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, gdzie możliwe jest swobodne i dokładne zapoznanie się z ofertą. Propozycje najciekawszych płócien i plakatów są klarownie zestawione ze sobą i pozwalają na dokonanie właściwego wyboru, bez względu na to, czy kierujesz się impulsem, czy analizujesz każdy szczegół.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com