Narzuta 230x260

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Wybierz idealne narzuty 230×260 cm do wystroju wnętrza

 

Szukając dobrego produktu do urozmaicenia wystroju wnętrza, warto zastanowić się nad tym, aby do całej aranżacji włączyć narzuty 230 × 260 cm z oferty sklepu Eurofirany. Katalog produktów zawiera rozmaite odmiany narzut. Dzięki temu znalezienie odpowiedniego artykułu nie powinno sprawiać żadnych trudności.
 

Narzuty 230×260 cm – czym właściwie są?

 

Narzuty mogą służyć jako dodatek do pięknej pościeli, ale również spełniać funkcję koca. Stosuje się je często jako kołdrę, na przykład podczas ciepłych pór roku, kiedy temperatura utrzymuje się na wysokim poziomie nawet w nocy. Wybierając narzuty, należy wziąć pod uwagę takie kwestie jak: wymiary, kolor, rodzaj wykończenia, a także właściwości plamoodporne. Produkty o takich cechach można znaleźć w ofercie sklepu Eurofirany.
 

Jakie narzuty 230×260 cm znajdują się w katalogu produktów?

 

W katalogu produktów sklepu Eurofirany znajdują się narzuty 230×260 cm, które można dobrać pod względem koloru, a także wzorów umieszczonych na ich powierzchni. W przypadku odcieni zamawiający może zdecydować się na jeden z 16 odmian kolorów. Najczęściej wybierane z nich, to beż-kawa-brąz, turkus-morski, metaliczne – srebro-złoto-miedź, czy niebywale popularne pastelowe.

Wzory, które naniesiono na narzuty 230×260 cm to szablony geometryczne, a także kwiatowe. Dostępne są również produkty pikowane metodą hotpress, która nadaje im wyjątkowej sprężystości i puszystości, nie tylko w dotyku, lecz także wizualnie. Tak duży wybór sprawia, że znalezienie narzut 230×260 cm, które będą pasować do danego wystroju wnętrza, nie będzie problemem.
 

Różnorodna paleta narzut w ofercie Eurofirany

 

W ofercie sklepu Eurofirany znajduje się kilkadziesiąt odmian narzut 230×260 cm. Warto przyjrzeć się niektórym z nich. Pierwsza, która zwraca uwagę klientów, jest narzuta z miękkiego i matowego welwetu. Jest pikowana metodą hotpress w geometryczny wzór składający się z poziomych linii oraz czworokątów. Produkt utrzymany w stonowanym kolorze – szarym. Dzięki temu znakomicie wpasuje się w każdą aranżację wnętrza. Dużym atutem, który pozwoli nadać całej aranżacji wyjątkowego wyrazu, jest to, że z narzutą 230×260 cm znajdują się w komplecie poduszki.
 

Narzuty 230×260 cm dwustronne

 

Niezwykle efektownym rozwiązaniem, będą również narzuty 230×260 cm dwustronne, ozdobione kwiatowym motywem, wytłoczonym metodą hotpress. Dzięki temu produkt wyróżnia się oryginalną powierzchnią, której na próżno szukać w przypadku innych odmian nakryć. Świetnie sprawdzi się w przestrzeni o nowoczesnym stylu, ale także innych, na przykład rustykalnym. Kluczowym elementem w tym przypadku jest dobranie odpowiednich kolorów – jednego z siedemnastu.

Do wnętrz o eleganckim wystroju, sprawdzi się narzuta, którą wykonano z miękkiego welwetu. Jej powierzchnia cechuje się subtelnym połyskiem, a także wzorem w kształcie rombu, który został naniesiony techniką hotpress. Podobnie jak w przypadku pozostałych odmian narzut można wybrać odpowiedni kolor.