Niebieskie narzuty na łóżko

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Rodzaj
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Niebieskie narzuty

Niebieski kolor dysponuje szeregiem zróżnicowanych odcieni, o niejednolitym nasyceniu i intensywności, pośród których z łatwością znajdziesz ten, najodpowiedniejszy do swoich wnętrz. Obawiasz się, że wprowadzenie go na ściany czy meble będzie zbyt śmiałym posunięciem? Może rozpocznij swoją przygodę z tym kolorem, sięgając po dodatki. Niebieskie narzuty sprawdzą się w tym przypadku znakomicie.

Masz wybór!

W sklepie internetowym Eurofirany znajduje się szeroki wybór modeli i rozmiarów niebieskich narzut. Warianty gładkie i we wzory, o prosto bądź ozdobnie wykończonych krawędziach, dostępne w szerokiej palecie odcieni, urzekają jakością, której pożądasz dla swoich wnętrz. Ten element wyposażenia zapewnia szybki sposób na wprowadzenie ładu i porządku do sypialni i jest niezastąpiony zwłaszcza wtedy, gdy pełni ona dodatkową funkcję, np. znajduje się w niej miejsce do pracy bądź wyjście na taras, z którego korzystasz w trakcie dnia. Przykrywając łóżko ozdobną narzutą, szybko sprawisz, iż z funkcji typowo sypialnej, zyska ono dodatkową rolę dekoracyjną. Narzuta to także ważny element wyposażenia pokoju gościnnego.

Jak wprowadzać niebieski do wnętrz?

Jeżeli chcesz uszlachetnić wystrój swojej sypialni, to sprawdź, w jakich sytuacjach, zastosowanie koloru niebieskiego okaże się najlepszym rozwiązaniem. Barwa ta może występować w skrajnie różnych odcieniach. Jednakże niezależnie od wybranej tonacji, z dużą dawką pewności, możesz ją łączyć z bielą oraz szarościami. Jeżeli wnętrze Twojej sypialni posiada ścianę z odkrytymi cegłami, bardziej stonowane odcienie niebieskiego, będą się perfekcyjnie z nimi komponowały. Nad barwą tą warto się także zastanowić w momencie, gdy aranżujesz wnętrze z drewnianymi meblami (bądź podłogą) – niebieski będzie zawsze pasował do naturalnych odcieni drewna i kamieni.

Przełam schematy

Osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań, mogą pokusić się o mniej standardowe połączenia. Twoje łóżko zyska zupełnie nową postać, jeśli przykryjesz je niebieską narzutą i dodatkowo uzupełnisz o żółte, bordowe, zielone bądź fioletowe detale – wystarczy jedynie wybrać właściwy odcień. Orzeźwiające motywy pomarańczy rozświetlą stylizację w okresie letnim, a stonowane beże nadadzą jej przytulności w sezonie jesienno – zimowym. Osoby ceniące sobie wygodę, mogą sięgnąć po niebieskie narzuty we wzory, które będą stanowić kompletną stylizację dla zaścielonego łóżka. W ofercie naszego sklepu z łatwością znajdziesz wariant, który wprawnie wpasuje się w Twoją wizję idealnego wnętrza.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com