tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Narzuty wzory jednokolorowe


Klasyczne narzuty - wzory jednokolorowe dla wielbicieli prostych rozwiązań

 

W stylowo urządzonej sypialni nie może zabraknąć kilku ważnych elementów. Jednym z nich jest oczywiście wygodne łóżko, w którym możesz odpocząć po męczącym dniu. Jednak warto pamiętać także o czymś jeszcze. O czym konkretnie mowa? O narzucie! Wzory jednokolorowe, którymi przyozdobione są nasze tekstylia, prezentują się niezwykle ciekawie. Narzuty mają istotny w sypialni walor funkcjonalny, bowiem z łatwością nakryjesz nimi niepościelone łóżko. Będą stanowiły ochronę przed zakurzeniem lub brudem, a poza tym dodadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru!

 

Klasyka i prostota - nieustannie w cenie

Nic tak nie urozmaica wystroju sypialni jak narzuty. Wzory jednokolorowe mają ogromny plus – najczęściej są klasyczne i proste, dzięki czemu łatwo dopasować je do różnych wnętrz, a przy tym zwykle nie ma obaw o przesadę w dekorowaniu. Wystarczy dobrać odpowiedni model oraz kolor i gotowe! Ale jak to zrobić? Sposobów jest wiele, a wszystko tak naprawdę zależy przede wszystkim od Twoich upodobań. Barwę narzuty możesz dobrać pod kolor ścian, mebli, firanek, a nawet zasłon. Jedynym, co może Cię zatrzymać podczas aranżacyjnego szaleństwa, jest Twoja własna wyobraźnia - daj się jej ponieść, masz przecież pełną dowolność. Dodatkowo, narzutą bez kłopotu można się okryć w chłodniejsze dni lub rozłożyć ją na pikniku z rodziną lub ze znajomymi. Z powodzeniem może więc zastąpić także koc. Taka wszechstronność to niesamowity atut!

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy