Obrusy - czerwone

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Obrus czerwony

Czerwony jest niezwykle energetycznym i wyrazistym kolorem, dlatego też, rzadko bywa używany jako dominująca barwa w aranżacji wnętrz. A przecież jego szlachetne odcienie mogą znakomicie dopełnić przestrzeń kuchni czy jadalni – wystarczy, że nakryjesz stół czerwonym obrusem. Powtarzając kolor na kuchennych tekstyliach (np. ręcznikach) lub poduszkach na krzesła, stworzysz spójną i dobrze dopracowaną stylizację, która będzie zachęcać, by zasiąść do posiłku.

Energia na dzień dobry

Pomyśl, ile energii zyskasz o poranku, jedząc śniadanie na stole, nakrytym czerwonym obrusem. Będzie on znakomicie komponował się z meblami w naturalnych kolorach drewna oraz typowo białymi czy czarnymi elementami wyposażenia wnętrz. Warto nadmienić, że kolor czerwony ociepla przestrzeń i nadaje jej dynamicznego charakteru. Działa pobudzająco i szczególnie dobrze komponuje się z wszystkimi kolorami ziemi, granatem, a nawet odcieniem pomarańczowym. Aranżując stół, możesz więc uzupełnić gładką, jednolitą postać, jaką ma czerwony obrus, o kontrastowe podkładki pod talerze oraz zastawę. Oprócz niezaprzeczalnych atutów estetycznych obrus to także doskonałe rozwiązanie praktyczne – pozwala na szybkie i stosunkowo tanie zakrycie nieestetycznego blatu, który lata świetności ma już dawno za sobą.

Świąteczne stylizacje

Obrus czerwony najczęściej pojawia się na stole czy stoliku kawowym w okresie Bożego Narodzenia. Doskonale bowiem wpisuje się w charakterystyczną paletę kolorystyczną tych świąt. Dobry efekt daje w połączeniu z ciemną zielenią i złotem. Jednakże jego jaśniejsze odcienie, z powodzeniem wykorzystasz także w typowo letnich aranżacjach, łącząc wyrazisty odcień malinowy z zastawą o elektryzującym kolorze fuksji. Głębsze odcienie burgundu, warto zaprosić na stół jesienią, np. uzupełniając stylizację o wazon z gałązkami jarzębiny. Jeżeli chcesz przełamać obrus czerwony wyrazistym akcentem, nakryj go bieżnikiem, w kontrastowym odcieniu. Osobom poszukującym mniej wyrazistych akcentów, polecamy obrus z czerwoną listwą dekoracyjną, bądź taki, który elementy czerwieni będzie prezentował w postaci wzorów, zlokalizowanych na bardziej stonowanym, uniwersalnym tle.

Stawiaj na jakość

Na stronie sklepu internetowego Eurofirany, znajdziesz modne modele czerwonych obrusów. Posiadają one różnorodne wzory, pozwalające na dopasowanie do wnętrz zaaranżowanych w wielu stylach. Łączy je wysoka jakość materiałów oraz staranne wykończenie, które sprawia, iż nienagannie układają się na powierzchni stołu. Odważ się przełamać schematy i jeden z nich zaproś do swojej kuchni bądź jadalni już dziś.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com