Obrusy - szare

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Obrusy szare

W naszym sklepie internetowym Eurofirany proponujemy Państwu ofertę obrusów szarych. To propozycja dla osób, które cenią prostotę, nowoczesność i oryginalne dodatki.

To obrusy przeznaczone przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych. Doskonale będą komponować się z taką stylistyką wystroju. Zdecydowanie bardziej nadają się do pomieszczeń dobrze doświetlonych. W ciemniejszych wnętrzach estetyczny efekt może przynieść element dekoracyjny w mocnym kolorze np. czerwonym, zielonym, turkusowym, brązowym, czarnym czy białym. Mogą być to wazony, świeczniki, patery na owoce lub słodycze.

Bardzo dobrym elementem dekoracyjnym obrusów szarych jest przełożenie ich serwetą lub bieżnikiem z chwostkiem (pomponikiem). W ten sposób można zyskać zupełnie nową aranżację stołu i wnętrza. Dodatki mogą pochodzić z tej samej kolekcji, ale mogą być także skomponowane spośród palety innych produktów znajdujących się w naszej ofercie. Szare obrusy są eleganckie, praktyczne i niebanalne. Świadczą o indywidualizmie gospodarza i otwartością na nowe trendy w aranżacji wnętrz.Obrusy szare to także doskonały pomysł na oryginalny prezent ślubny (można wzbogacić go o inne produkty z kolekcji o tym samym motywie dekoracyjnym) lub z okazji imienin, urodzin czy rocznicy ślubu. Nie trzeba się obawiać, że ktoś wręczy podobny prezent, albo że nie przyda się on obdarowanemu. Obrusów w domu bowiem nigdy za dużo.

Propozycje aranżacji z obrusami szarymi

Obrusy pełnią dwie funkcje - po pierwsze dekoracyjną, po drugie praktyczną. Rozważając funkcjonalną rolę obrusu musimy wziąć pod uwagę, że powinien on zakrywać cały blat stołu, by chronić go przed ubrudzeniem, zalaniem oraz tłustymi plamami. Funkcje dekoracyjne obrusu mogą być realizowane na kilka sposobów. Szare obrusy zakrywające powierzchnię całego stołu wymagają dodatkowych elementów dekoracyjnych – może być to np. oryginalna świeca.

Bardzo ciekawe efekty można uzyskać także dzięki małym, prostokątnym obrusom (tzw. bieżnikom) lub dużym serwetom położonym po skosie. Ciemny, błyszczący blat stołu będzie pięknie kontrastował ze stonowaną szarością bieżnika z kolekcji ELLA, ARIADNA czy MINDY. W tej propozycji aranżacji znajdziecie Państwo także bieżniki świąteczne z kolekcji MIA lub MARGE. Wystarczy położyć je na stole lub białym obrusie, by w pomieszczeniu zapanował świąteczny nastrój.

Zalety naszych obrusów

Wszystkie obrusy szare znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z odpornych na zagniecenia i plamy, łatwych do prasowania, wysokiej jakości tkanin. Znacznie ułatwia to zachowanie ich eleganckiego wyglądu jak najdłużej.