Obrusy - zielone

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Niebanalny wystrój jadalni i salonu

Niektórzy w ogóle nie zawracają sobie głowy kładzeniem obrusu na stół i robią to tylko od święta. Jednak to w dużej mierze właśnie nakrycie stołu decyduje o wystroju jadalni czy salonu i nadaje odpowiedni klimat spotkaniom przy stole. Tym bardziej, że obrusy dostępne są nie tylko w jednolitym kolorze, nie tylko w śnieżnobiałej wersji, toteż przy ich pomocy możemy dowolnie manewrować stylem aranżacji. Mnogość kolorów, wzorów i możliwych ozdób sprawia, że obrus pełni obok praktycznej funkcji także dekoracyjną. Obrus sam w sobie może stanowić ozdobę. Tym bardziej, jeśli znajdą się na nim np. motywy kwiatowe czy wzory w postaci koszów z kolorowymi owocami. Obrus nie musi być nudny i warto nim przyozdobić stół, który stanowi przecież serce każdej jadalni. W celu wprowadzenia do wnętrza powiewu świeżości, nawiązania do natury i wrażenia przytulności, warto sięgnąć po zielony obrus.

Główną atrakcją w każdym salonie jest duży stół jadalny, zwłaszcza gdy zostanie nakryty obrusem stanowiącym dopełnienie całej aranżacji. Biały obrus nie jest jednak jedyną możliwością, toteż coraz częściej na stołach pojawiają się kolorowe obrusy. W celu ożywienia wnętrza, można sięgnąć po zielone dodatki, które z pewnością będą przyciągać wzrok. Zielony obrus sprawdzi się idealnie. Kolor ten można śmiało łączyć z żółtym i niebieskim, dzięki czemu salon będzie bardziej klimatyczny i pełen słońca. Zieleń w towarzystwie beżu i bieli będzie z kolei bardziej eko. Natomiast łącząc zieleń z fioletem zaprosimy do wnętrza więcej energii. Soczysta zieleń ma działanie uspokajające i wprowadzające harmonię do wnętrza. Jeśli ktoś ma ściany pomalowane na brązowo czy też beżowo, to zielone dodatki w postaci koca i poszewek na poduszki sprawdzą się idealnie. Z kolei obrus w kolorze zieleni butelkowej doda wnętrzu elegancji. Efekt sterylności można szybko zneutralizować, zestawiając zieleń z szarością i czernią. W zależności od indywidualnych preferencji domowników można zainwestować nie tylko w zielony obrus, ale także w krzesła, koc, doniczki, ramki na zdjęcia, poduszki czy akcesoria kuchenne w tym kolorze.

Nadejście wiosny to idealny czas, by wprowadzić do wnętrza zielone dodatki. Idealnie sprawdzi się biały obrus zdobiony nadrukiem w postaci źdźbeł trawy i stokrotek. Podczas ciepłych miesięcy dekoracyjne obrusy zielone, zdobione kwiatowym nadrukiem są doskonałym wyborem. Stylowym wariantem będzie dekoracyjny, zielony, zdobiony haftem obrus z wiosennej kolekcji. Świąteczny klimat z kolei wprowadzi do wnętrza obrus haftowany w formie nakładki z dodatkiem lnu. Ciekawą opcją jest także dekoracyjna szarfa świąteczna na lekko połyskującej tkaninie, przyozdobiona bogatym haftem i aplikacjami z motywem świątecznego drzewka.