Pokrowce na krzesła

Wybierz widok
Sortowanie:
Strona 1 z 1
Pokrowce na krzesła 
Pokrowce na krzesła to świetny sposób na odświeżenie Twojego wnętrza niewielkim kosztem. Jeśli lubisz często zmieniać styl wnętrza lub eksperymentować z kolorem, a nie chcesz wydawać na to kroci, takie pokrowce ułatwią Ci życie. Takie pokrowce wraz z innymi dekoracjami do domu to sposób na szybkie odświeżenie i zmianę charakteru wnętrza bez kosztownego remontu.
Pokrowce na krzesła to świetny sposób na odnowienia krzeseł niewielkim kosztem bez konieczności ich wymiany lub zawożenia ich do tapicera. Czy Twoje stare krzesła są podniszczone, czy niemodne, czy też po prostu kolorem lub wzorem tkaniny nie pasują do nowego stylu Twojego domu – pokrowce na krzesła rozwiążą Twój problem.
Jest to świetne rozwiązanie dla oszczędnych, a także dla zwolenników popularnej coraz bardziej idei zero waste. To także sprytny pomysł do wykorzystania przy home stagingu – gdzie szybko i niewielkim kosztem można odmienić wnętrze, by uatrakcyjnić jego wygląd w oczach kupującego mieszkanie czy dom.
 
Pokrowce na krzesła do salonu 
Dzięki tego typu rozwiązaniom jak pokrowce na krzesła bardzo łatwo przeprowadzisz metamorfozę swojego salonu. Nasze pokrowce świetnie nadają się też na krzesła w kuchni czy też jadalni.
 
Nowoczesne pokrowce na krzesła 
W naszym sklepie masz do wyboru kilka kolorów pokrowców na krzesła z welwetu. Są one miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki temu możesz nadać wnętrzu przytulności. Niektóre z modeli pokrowców są wodoodporne i posiadają strukturę kratki. Pozostałe pokrowce są wykonane z gładkiego welwetu. Pokrowce prezentują się modnie i elegancko. Dzięki tym pokrowcem możesz nadać starym i niemodnym krzesłom nowoczesnego wyglądu.
 
Pokrowce na krzesła z gumką 
Nasze pokrowce na krzesła są wyposażone w elastyczną gumkę, dzięki której zakładanie i zdejmowanie pokrowców trwa dosłownie chwilę. Dzięki gumce pokrowce nie zsuwają się z krzeseł.
Nasze modele pokrowców na krzesła nadają się do prania w pralce w 40. stopniach. Nie musisz się martwić jeśli przy posiłku jedzenie spadnie z talerza i poplami pokrowce. To także świetne i praktyczne rozwiązanie w domach, w których mieszkają małe dzieci – jak wiadomo przy posiłku małego dziecka śliniaczek może nie wystarczyć, by uniknąć bałaganu. Także alergicy będą zadowoleni z takiego rozwiązania – będą mogli łatwo i szybko zdjąć pokrowce z krzeseł, po prostu wrzucić je do pralki i wyprać.