Pomieszczenia

Wybierz widok
Strona 1 z 1

Urządzanie domu: pierwsze kroki


Pierwsze kroki bywają najtrudniejsze. Przy urządzaniu domu inspiracji poszukać można w najnowszych trendach ze świata mody i designu oraz ciekawych, wypróbowanych rozwiązaniach. Wystrój wnętrz to wdzięczny i szeroki temat, z którym poradzić próbował sobie już niejeden specjalista, a także wielu laików. Dobrze jest skorzystać z ich doświadczeń. W końcu najlepiej jest zobaczyć pewne gotowe rozwiązania, które zaproponował już ktoś inny, po czym dostosować je do swoich potrzeb i gustu.


Wystrój wnętrz: jak to ugryźć?


Porad dotyczących wystroju wnętrz jest mnóstwo. Aby się w nich rozeznać, należałoby poświęcić wiele czasu i energii. Warto więc zapoznać się z ogólnymi zasadami dla tych, którzy stylowo chcą urządzić salon, łazienkę czy sypialnię. Czym się kierować w pierwszej kolejności? Swoimi potrzebami i preferencjami.


Przede wszystkim nie rób nic przeciwko sobie. Jeśli coś jest modne i polecają je wszystkie magazyny wnętrzarskie, lecz Tobie się to nie podoba, to nic na siłę. We własnym domu to głównie Ty musisz czuć się dobrze. Dopasuj wystrój wnętrza nie tylko do upodobań, ale także do stylu życia. Pomieszczenia powinny być funkcjonalne i wygodne. Jeśli sporo czytasz na kanapie, zadbaj o to, aby w jej pobliżu znalazła się stojąca lampa. Jeżeli natomiast na Twojej jasnej sofie nierzadko wypoczywa pupil, zastanów się nad narzutą, która ochroni materiał przed zabrudzeniami. Pamiętaj też o ciekawych dekoracjach i dodatkach. To często one tworzą klimat wnętrza.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com