Poszewki z nadrukiem

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Rodzaj
Sortowanie:
Poszewka welwetowa MALIA z błyszczącym marmurowym wzorem - 45 x 45 cm
PROMOCJA -20%
NOWOŚĆ
Poszewka welwetowa MALIA z błyszczącym marmurowym wzorem - 45 x 45 cm

Poszewka welwetowa MALIA z błyszczącym marmurowym wzorem

45 x 45 cm
26,32 zł
Najniższa cena z 30 dni: 32,90 zł
Cena regularna: 32,90 zł
Poszewka dekoracyjna KIARA z ozdobnymi pomponami na rogach poszewki - 45 x 45 cm
PROMOCJA -20%
NOWOŚĆ
Poszewka dekoracyjna KIARA z ozdobnymi pomponami na rogach poszewki - 45 x 45 cm

Poszewka dekoracyjna KIARA z ozdobnymi pomponami na rogach poszewki

45 x 45 cm
40,72 zł
Najniższa cena z 30 dni: 50,90 zł
Cena regularna: 50,90 zł
Poszewka gobelinowa z tkanym motywem letnich kwiatów - 45 x 45 cm
PROMOCJA -20%
NOWOŚĆ
Poszewka gobelinowa z tkanym motywem letnich kwiatów - 45 x 45 cm

Poszewka gobelinowa z tkanym motywem letnich kwiatów

45 x 45 cm
66,32 zł
Najniższa cena z 30 dni: 82,90 zł
Cena regularna: 82,90 zł

Poszewki z nadrukiem

Poszewki z nadrukiem to nie tylko ozdoba łóżka, sofy, czy przestrzeni, w której się znajdują. To również świetny sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji. Nadruki na poszewkach, dostępne w naszym sklepie, oferują ogromny wybór wzorów, kolorów, zastosowanych technik, ale też materiałów z jakich zostały wykonane.

Rodzaje poszewek z nadrukiem

Bardzo popularne są poszewki na poduszki, które odwołują się do różnego rodzaju stylów i nurtów w sztuce, głównie malarstwie czy grafice. Za ich pośrednictwem wykreujesz przestrzeń o rzeczywiście indywidualnym charakterze, nawiązujących do kanonów kulturowych.

Niezwykle dobrze prezentują się poszewki, na których nadrukowano ozdobne wzory geometryczne. Zastosowanie takiej techniki pozwala na uzyskanie eleganckich poszewek, które dodadzą uroku, nawet najbardziej wysublimowanym wnętrzom. Wrażenie robią zwłaszcza nadruki w kolorze złotym i srebrnym, znajdujące się na gładkich materiałach wysokiej jakości -np. atłas.

Osobną kategorią są poszewki ozdobione wzorami roślinnymi. Poduszki obleczone w tego rodzaju poszewki, mogą sprawiać wrażenie bogactwa, przywodzić na myśl egzotyczne podróże lub wprowadzać efekt swojskości i przytulności do pomieszczenia. Świetnie prezentują się tego typu nadruki na tkaninach bardzo ciemnych, a nawet czarnych. Oferujemy poszewki w szerokiej gamie kolorystycznej, które dzięki dużemu zróżnicowaniu, z łatwością dopasują się do wnętrz o niejednorodnych stylach wykończenia.

Materiały użyte w produkcji poszewek

Aby nadruk na poszewce, prezentował się w odpowiednio dobry sposób, konieczne jest zastosowanie starannie wyselekcjonowanych materiałów. Używane są tutaj przede wszystkim tkaniny gładkie, bardzo gęste i o niezbyt wyraźnej fakturze. Pomimo, iż głównym elementem, który zdobi poszewkę jest właśnie nadruk, jakość i prezencja użytej tkaniny, również nie pozostają bez znaczenia. Niezwykle elegancko prezentują się poduszki z nadrukiem, który został wykonany na gładkich i połyskujących materiałach, jak atłas czy satyna. Bez względu na zastosowane rozwiązanie, nasze poduszki cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość oraz dostępność wielu wersji kolorystycznych. Zaproś je do swojego domu już dziś!