Sznury dekoracyjne

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Sortowanie:

Sznurek dekoracyjny: sposób na oryginalne wykończenie salonu

 

Tiulowe firany i lniane zasłony to nie jedyne elementy ozdobne, które mogą zmienić oblicze Twojego wnętrza. Sznury dekoracyjne, podobnie jak upinacze, ceramika i figurki, są szykownymi i praktycznymi detalami, które odświeżą zarówno nowoczesne i tradycyjne mieszkania.

 

Strojna czy surowa: wybierz aranżację wnętrz w Twoim stylu

 

Sznurki ozdobne są wykonywane z połyskliwych materiałów. Wśród najpopularniejszych akcesoriów dekoracyjnych należy wyróżnić chwosty. Ten długi sznurek ozdobny jest zakończony eleganckim frędzlem. Ciasny splot, gustowne wykończenie i charakterystyczny, dworski charakter sprawiają, że kotary obwiedzione takim dodatkiem będą prezentowały się niezwykle szykownie. Równie eleganckimi dodatkami, o bardziej współczesnym charakterze, są sznury złożone z kamieni, koralików i kryształów. Ich subtelność podkreśli delikatność jasnych firan.

 

Eleganckie sznurki dekoracyjne: zmieniaj swoje wnętrza przez cztery pory roku

 

Wiosna to wymarzona pora roku na zmiany. Właśnie wtedy zadbaj o odświeżenie czterech kątów. Jeśli nie chcesz wymieniać konfekcji okiennej, to subtelne akcesorium będzie niezwykle przydatne. Sznurek ozdobny w żywym, pobudzającym kolorze połączony z jasnym wnętrzem odmieni jego oblicze. Jesienią i latem ozdób firany i zasłony sznurem w ciepłych, naturalnych barwach. Żółć i pomarańcz na słoneczne miesiące oraz brąz, złoto i zieleń w kolejnej porze roku pobudzą Cię do działania i przygotują na leniwe, zimowe wieczory.

 

Wpraw się w świąteczny nastrój dzięki okazałym dekoracjom

 

Czerwone, zielone lub złote sznury dekoracyjne są idealnym sposobem, by przyozdobić dom na święta. Sznur utkany z połyskliwych gwiazdek lub kryształów podkreśli doniosłość świątecznych dni. Bożonarodzeniowy akcent, jak firana lub zasłona opleciona eleganckim chwostem, dopasuje się do reszty wigilijnych dekoracji.

 

Kreuj, dekoruj i baw się aranżacją wnętrz

 

Podstawowym zadaniem sznurów dekoracyjnych jest modelowanie firan i zasłon. Akcesorium pozwala tworzyć niezwykłe drapowania i formować konfekcję okienną w nowy, świeży sposób. Sznury dekoracyjne to nie tylko chwosty do zasłon. Inkrustowane motywami kwiatowymi, koralikami i kryształkami wstęgi przemieniają surowe pomieszczenia w luksusowe i gustowne przestrzenie.

 

Dekoracja okien to wspaniała zabawa!

 

Sznurki dekoracyjne będą niezastąpioną pomocą w czasie zabaw z dziećmi. Boisz się, że Twoje pociechy zaplątają się w zasłony lub firany w czasie codziennych zabaw? Wystarczy, że upniesz ciężki materiał tą niewielką wstęgą i zyskasz sporo przestrzeni na wspólny odpoczynek. W umiejętnie zabezpieczonej przestrzeni gra w chowanego nie przysporzy problemów Tobie i Twojej rodzinie.

 

Pokochaj promienie słoneczne

 

Twój pokój jest zaciemniony, ale nie chcesz rezygnować z konfekcji okiennej? Sposób na oświetlenie pokoju i pozostawienie jego walorów ozdobnych jest prosty. Ujmij tkaninę pięknym sznurem dekoracyjnym, ułóż ją w elegancki łuk i wprowadź w swoje cztery kąty odrobinę światła słonecznego.

 

Najlepsze pomysły na aranżację wnętrz tylko w sklepie Eurofirany!

 

Dekoracja okien to jeden z najszybszych i najprostszych zabiegów na metamorfozę Twojego domu. Jeśli co sezon w Twoich oknach wiszą te same zasłony i firany, dzięki sznurom z chwostem, eleganckim i inkrustowanym dodatkom, poczujesz powiew świeżości w swoim mieszkaniu. Inspiracje dla tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz, akcesoria z duszą, wykonane z największą pieczołowitością znajdziesz w sklepie internetowym Eurofirany.