

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 480365 |
|---|---|
| Rozmiar | 145 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 145 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | w pasy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 190 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 580 g |
Ten stylowy obrus to połączenie prostoty i energii koloru. Wykonany z tkaniny o wyrazistym, czerwono-białym pasowym wzorze, przyciąga wzrok i wprowadza do wnętrza pogodny, świąteczny nastrój.
Brzegi obrusu zostały starannie obszyte ozdobnym, falistym ściegiem w intensywnym czerwonym kolorze, który stanowi efektowny element dekoracyjny.
Materiał jest gładki, o zwartej strukturze, dzięki czemu obrus dobrze się układa i jest odporny na codzienne użytkowanie. Doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i w jadalni – idealny na rodzinne spotkania.
Cechy produktu:
Wzór: pasy w kolorach czerwonym i białym
Materiał: tkanina o gęstym splocie, odporna na zagniecenia
Brzegi wykończone ozdobnym falistym ściegiem w czerwonym kolorze
Gładka, przyjemna w dotyku powierzchnia
Trwały nadruk – kolory nie blakną po praniu
Doskonale się układa, nie wymaga mocnego prasowania
Łatwy w pielęgnacji – można prać w pralce w 40°C
Dane techniczne:
szerokość: 145 cm
długość: 240 cm
skład: 100 % poliester
gramatura: 240 g/m2
| Suszyć w suszarce bębnowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

