

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 481535 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | z mikrofibry |
| Wzór | w kwiaty |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Wnieś do wnętrza lekkość i subtelny urok dzięki gotowej zasłonie wykonanej z delikatnej mikrofibry. Tkanina jest miękka, przyjemna w dotyku i pięknie się układa, tworząc naturalne, miękkie fale. Dekoracyjny nadruk kwiatowy dodaje wnętrzu świeżości i elegancji, a praktyczne przelotki umożliwiają szybkie i wygodne zawieszenie. Idealna do salonu, sypialni lub pokoju dziennego – ociepla przestrzeń i wprowadza wyjątkowy klimat.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy produktu
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

