

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 479105 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 160 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Zasłona gotowa wykonana z szenilowej tkaniny o wyraźnym, naturalnym splocie to doskonały wybór dla miłośników elegancji i jakości. Szlachetna struktura szenilu nadaje wnętrzu przytulny, a zarazem stylowy charakter. Zasłona została wyposażona w taśmę marszczącą z funkcją tunelu, co pozwala na dwa sposoby zawieszenia – na karniszu rurkowym lub przy użyciu żabek. Wysokiej jakości materiał pięknie się układa i skutecznie ogranicza dopływ światła, tworząc harmonijną atmosferę w pomieszczeniu.
Cechy:
Materiał: szenilowa tkanina o widocznym, naturalnym splocie
Rodzaj produktu: zasłona gotowa
Sposób zawieszenia: taśma marszcząca z funkcją tunelu
Funkcjonalność: możliwość zawieszenia na żabkach lub bezpośrednio na karniszu
Wygląd: elegancka faktura, naturalny splot
Zastosowanie: salon, sypialnia, pokój dzienny
Pielęgnacja: łatwa w utrzymaniu, możliwość prania w pralce
Styl: klasyczny z nutą nowoczesności
Przed zmarszczeniem zasłony na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

