

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 456571 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, etaminowe, poliestrowe, półprzezroczyste |
| Wzór | w kwiaty, z nadrukiem, kolorowy |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Odkryj piękno i funkcjonalność naszej gotowej zasłony z etaminy, ozdobionej imponującym nadrukiem kwiatów. Wyjątkowa zasłona PATI doda Twojemu wnętrzu elegancji i świeżości. Etamina jest lekka, przewiewna i pozwala na delikatne przechodzenie światła, co sprawia, że wnętrze jest jasne i przytulne, jednocześnie zapewniając prywatność. Zasłona posiada piękny nadruk kwiatów, który wprowadza do wnętrza odrobinę natury i kolorystyki, dodając mu charakteru i stylu. Praktyczne przelotki zapewniają szybką i sprawną możliwość zawieszenia zasłony na karniszu drążkowym oraz nienaganną prezencję dekoracji po zawieszeniu. Dodaj swoim wnętrzom wyjątkowy akcent dzięki zasłoną PATI i stwórz przytulną i stylową przestrzeń, która zachwyci każdego.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Zamów teraz i odmień swoje wnętrze z elegancją i stylem!
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester- etamina
stopień zaciemnienia: małe
gramatura: 75 g/m2
tolerancja +/- 3%
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

