

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 478435 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące |
| Wzór | w kwiaty |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |
Zasłona gotowa welwetowa, CELIA, to elegancka i stylowa dekoracja okienna, która doda wnętrzu luksusowego charakteru. Wykonana z wysokiej jakości welwetu, zasłona wyróżnia się miękkością i delikatnym połyskiem, który pięknie odbija światło, tworząc subtelny, elegancki efekt. Błyszczący nadruk kwiatów na powierzchni tkaniny dodaje jej wyrafinowania i naturalnej lekkości, wprowadzając do wnętrza delikatny motyw roślinny. Sposób zawieszenia to klasyczne przelotki, które zapewniają szybki i łatwy montaż. Przelotki nadają zasłonie nowoczesny wygląd, a materiał układa się w miękkie, symetryczne fale, które podkreślają strukturę i wzór tkaniny. Zasłona idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni lub jadalni, wprowadzając do wnętrza odrobinę roślinnego luksusu oraz przyciągając wzrok swoim błyszczącym, dekoracyjnym akcentem.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura: 200 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

