

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 430139 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | w kratę, świąteczne |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Świąteczna zasłona ANGEL to wyjątkowy element dekoracyjny, który wnosi ducha świąt Bożego Narodzenia do Twojego wnętrza. Wykonana z miękkiego welwetu z wzorem klasycznej kraty w biało-czarnej kolorystyce, zasłona dodaje ciepła, uroku i tradycji świątecznemu wystrojowi wnętrza. Miękka i aksamitna w dotyku zasłona ANGEL wizualnie ociepla wnętrze, dobrze kryje okno, zapewniając prywatność oraz przyjemny klimat w dekorowanym pomieszczeniu. Praktyczne przelotki sprawiają, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę, a zasłona prezentuje się atrakcyjnie, układając się w miękkie fale. Stosując się do instrukcji konserwacji, masz pewność, że po praniu tkanina nie kurczy się ani nie wymaga pracochłonnego prasowania. Podkreśl szyk nowoczesnego wnętrza zasłonami ze złocistym blaskiem!
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester - welwet
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
stopień zaciemnienia: średni
gramatura: 200 g/m
tolerancja rozmiaru +/-5%
konserwacja: prać w temp. 30oC, prasować na lewej stronie
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

