

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 457485 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, zaciemniające, błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | przecierane, w marmurek, modne |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |
Podkreśl szyk eleganckiego wnętrza welwetowymi zasłonami z szampańskim marmurowym wzorem. Zasłona MOLLY z przecieranym złotym nadrukiem na miękkiej welwetowej tkaninie dodaje wnętrzu szyku i modnie je dekoruje. Grubsza i puszysta tkanina o gęstym splocie i gramaturze 200 g/m2, dobrze kryje okno, zapewniając prywatność oraz przyjemny klimat w dekorowanym pomieszczeniu. Zasłona wspaniale udekoruje nowoczesne wnętrze, szczególne to zaaranżowane w stylu glamour, lub w stylu klasycznym dodając pomieszczeniu niezwykłego blasku. Stosując się do instrukcji konserwacji masz pewność, że po praniu tkanina nie kurczy się ani nie wymaga pracochłonnego prasowania.
Przed zmarszczeniem zasłony na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Cechy produktu:
Materiał: wysokiej jakości welwet
Wzór: subtelny, błyszczący marmurkowy efekt
Rodzaj zawieszenia: taśma/tunel/żabka
Efekt dekoracyjny: elegancki połysk, efekt głębi i struktury
Łatwa w montażu i użytkowaniu
Pasuje do wnętrz: klasycznych, glamour, nowoczesnych, art déc
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

