

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 468522 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Wysokość towaru | 30 cm |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | z koronką |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 200 g |
Zazdrostka uszyta z etaminy to elegancka i praktyczna dekoracja okienna, która wprowadza do wnętrza subtelną lekkość i przytulność. Dzięki tunelowi zazdrostka jest bardzo łatwa do zawieszenia – wystarczy naciągnąć tkaninę na drążek od zazdrostek, co sprawia, że montaż jest szybki i wygodny. Dodatkowym atutem jest piękna koronka wszyta w dolnej części tkaniny, która dodaje całości uroku i elegancji. Idealna do kuchni, jadalni czy innych pomieszczeń, ta zazdrostka w prosty sposób podkreśli charakter wnętrza, nadając mu ciepła i stylu.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
wysokość: 30 cm
szerokość tunelu: 2 cm
skład: 100% poliester - etamina
gramatura: 110 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

