

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 439475 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Wysokość towaru | 30 cm |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | z koronką |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 200 g |
Zazdrostki to praktyczne rozwiązanie pozwalające na zapewnienie prywatności w kuchni. Dzięki dekoracyjnym wzorom zazdrostek kuchnia wspaniale się prezentuje, zyskując ciepły, nieco rustykalny charakter. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zazdrostek w wielu fasonach, wymiarach i odcieniach. Wysoka jakość tkanin, staranne wykończenie oraz modne wzory gwarantują rozwiązania idealnie pasujące do stylu, w jakim została urządzona twoja kuchnia. Zazdrostki mocowane na ramie okiennej zapewniają dużą ilość naturalnego światła zapewniając jednocześnie prywatność.
Przyjemny klimat w Twojej kuchni zapewnią zazdrostki zdobione elegancką gipiurą w wzór serduszek. Niewielka firanka w kolorze kremowym wykonana z matowej etaminy jest łatwa w konserwacji i prasowaniu. Wygodny tunel wszyty w górnej krawędzi firany, sprawia, że z łatwością naciągniesz ją na drążek do zazdrostek. Klasyczny charakter zazdrostki sprawia, że sprawdzi się zarówno w tradycyjnej, jak i w typowo nowoczesnej kuchni.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
wysokość: 30 cm
wysokość wypustki nad tunelem: 2 cm
skład: 100% poliester
sposób mocowania: tunel
szerokość tunelu: 2 cm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

