

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 481118 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 34 x 9 cm |
| Zawartość kompletu | 30x50 cm, 50x90 cm, 70x140 cm |
| Ilość elementów w zestawie | 3 |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
Odkryj wyjątkowy zestaw ręczników marki Pierre Cardin, stworzony z myślą o osobach ceniących najwyższą jakość i elegancję. Miękkie, chłonne i stylowe — idealnie dopełnią wystrój Twojej łazienki, nadając jej subtelnej klasy.
Stylowy odcień w połączeniu z delikatnym logo tworzy ponadczasowy charakter, który świetnie sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i jako prezent.
Cechy produktu:
Dane techniczne:

