

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 130745 |
|---|---|
| Rozmiar | 21 x 13 x 8 cm |
| Szerokość towaru | 21 cm |
| Długość towaru | 13 cm |
| Wysokość towaru | 8 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 600 g |
Jasne dodatki we wnętrzu sprawiają, że staje się ono optycznie większe i przytulne. Ślimak - figurka dekoracyjna z kolekcji RISO z efektem rosy na powierzchni, będzie ciekawym dodatkiem dekoracyjnym zarówno w klasycznym jak i stylizowanym wnętrzu. Kolekcja RISO cieszy się od lat niesłabnącą popularnością i obejmuje wiele elementów, spośród których możesz wybrać zgodny z upodobaniami i stylem wnętrza zestaw. Figurka dekoracyjna wraz z innymi elementami tej oryginalnej kolekcji tworzy we wnętrzu niepowtarzalną aranżację, wprowadzając do niego przytulny i ciepły klimat. To idealny wybór, jeśli szukasz gustownego dodatku, który doda charakteru twojemu wnętrzu.
Dane techniczne:
długość: 21 cm
szerokość: 13 cm
wysokość: 8 cm
skład: glinka ceramiczna

