

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 486604 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 160 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 160 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe, gładkie, półprzezroczyste |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Delikatna firana REBECCA z tkaniny o strukturze drobnego deszczyku (wzór biegnący poziomo) lekko i naturalnie prezentuje się we wnętrzu, optycznie je rozjaśniając, i dodając mu świeżości. Firana posiada praktyczne przelotki, które pozwalają na szybką zmianę dekoracji okiennej, dzięki którym dekoracja układa się w miękkie i regularne fale. Lekka i zwiewna firana, zjawiskowo się prezentuje po zawieszeniu na karniszu, układając się w miękkie i delikatne fale. Delikatna i naturalna w wyrazie firana gotowa to znakomita neutralna dekoracja doskonale współgrająca zarówno z nowoczesnym, jak i z klasycznym wystrojem wnętrza.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

