

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 404520 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 33 x 56 cm |
| Wysokość towaru | 56 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V 50HZ |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 X E27 MAX 60W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | LAMPA: GLINKA CERAMICZNA; ABAŻUR: POLIESTER |
| Waga netto | 2100 g |
Ceramika to modny dodatek do każdego wnętrza. Pozwala na dowolne kształtowanie aranżacji od tych klasycznych, przez boho po wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym. Lampa Edna wyróżnia się modnym abażurem oraz lśniącą powierzchnią podstawy. Delikatny, kremowy kolor wpasuje się doskonale w każdą aranżację. Glinka ceramiczna, z której wykonana została lampa, charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością. Zachwyci Cię jej wyjątkowy design. Kolekcja Edna oprócz lamp obejmuje również wazony, patery oraz świeczniki w różnych rozmiarach. Skompletuj własną kompozycję!
Ceramika Edna jest również idealną propozycją, jeśli poszukujesz pomysłu na prezent!
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
średnica abażuru: 33 cm
wysokość całkowita: 56 cm
skład: glinka ceramiczna, poliester
zasilanie: 220 - 240V CE
żarówka: 1 X E27 MAX 60W
klasa energetyczna: A-G
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

