

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 404515 |
|---|---|
| Rozmiar | 17 x 8 x 41 cm |
| Szerokość towaru | 17 cm |
| Długość towaru | 8 cm |
| Wysokość towaru | 41 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1650 g |
Ceramika to modny dodatek do każdego wnętrza. Pozwala na dowolne kształtowanie aranżacji od tych klasycznych, przez boho po wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym. Wazon Edna wyróżnia się smukłym kształtem oraz lśniącą powierzchnią. Delikatny, kremowy kolor wpasuje się doskonale w każdą aranżację. Glinka ceramiczna, z której wykonany został wazon, charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością. Zachwyci Cię wyjątkowy design wazonu. Kolekcjka Edna oprócz wazonów obejmuje również świczniki, lampy oraz patery w różnych rozmiarach. Skompletuj własną kompozycję!
Ceramika Edna jest również idealną propozycją, jeśli poszukujesz pomysłu na prezent!
Dane techniczne:
długość: 17 cm
szerokość: 8 cm
wysokość: 41 cm
skład: glinka ceramiczna

